Het team van

Volt Amsterdam


Bestuur

Onze bestuursleden sturen de teams aan, houden het overzicht en bouwen aan een effectieve organisatie.

Kathelijn Voets


Co-voorzitter

Kathelijn.Voets@volteuropa.org

Vacature


Co-voorzitter


Christophe Quirynen


Penningmeester

Christophe.quirynen@volteuropa.org

Tim Snoeken


Bestuurslid Provinciale Staten Verkiezingen 2023

Tim.Snoeken@volteuropa.org


Beleidsteam

Politiek is meer dan slogans. Het programma van Volt is voortdurend in ontwikkeling. Het beleidsteam verwerkt deze ontwikkelingen tot samenhangend Volt-beleid.

Hannah Kleemans


Co-lead beleid
Hannah.Kleemans@volteuropa.org


Rens de Boer


Co-lead beleid

Rens.deBoer@volteuropa.org

Emma Hameleers


Kwaliteits-lead beleid

Emma.Hameleers@volteuropa.org

Jan-Willem Verkuyl


Kwaliteits-lead beleid

Jan-Willem.Verkuyl@volteuropa.org


Community team

Ons community team verwelkomt de nieuwe leden, helpt leden die actief willen worden op weg, zorgt voor verbinding tussen de leden en voor het bevorderen van de diversiteit.

Frederik Melchior


Co-lead community

Frederik.Melchior@volteuropa.org

Vacature


Co-lead community


Events team

Het events team initieert, organiseert en regisseert, campagne acties en overige evenementen in alle vormen en maten.

Jurie Franken


Co-lead events

Jurie.Franken@volteuropa.org

Vacature


Co-lead events


Communicatie team

Het communicatie team zorgt voor contact met de burger, de kiezer en de Volter via alle kanalen.

Danielle Schweitzer


Co-lead communicatie

Danielle.Schweitzer@volteuropa.org

Onno Huyghe


Co-lead communicatie

Onno.Huyghe@volteuropa.org

Pien Klieverik


Co-lead communicatie

Pien.Klieverik@volteuropa.org

Frederik van Beukering


Co-lead communicatie

Frederik.vanBeukering@volteuropa.org